Par Mums

SIA Stellum ir specializējies būvinženiera pakalpojumos, lai garantētu augstu kvalitāti un precīzu būvniecības procesu realizāciju gan juridiskām personām, gan privātpersonām. Mūsu komanda strādā, lai sniegtu profesionālu atbalstu un nodrošinātu precizitāti Jūsu būvniecības projektam.

stellum-būvindžinieri
STELLUM
stellum-būvindžinieri
STELLUM
Mūsu pamatvērtības ir cieņa pret saviem klientiem un atbildība par paveikto.
Jānis Zvaigzne
Valdes loceklis

Mūsu Komanda

Mūsu uzņēmums ir apvienojis jaunus, zinošus nozares speciālistus, kuri ir precīzi darbā un atbildīgi par uzticēto. Visi kopā esam strauji augošs, perspektīvs uzņēmums STELLUM. Mūsu komandas talants ir spēja nodrošināt nevainojamu būvniecības procesu ar ierobežotiem resursiem. Risināmām dažādus jautājumus saistībā ar būvekonomiku un būvniecības tehnoloģiju, strādājot gan ar privātpersonām, gan ar juridiskām personām.


MUMS IR SVARĪGI, LAI TU BŪVĒ AR PRIEKU:  

KVALITATĪVI


VIEGLI 

UN 

VIENKĀRŠI

SIA Stellum dibinātājs un vadītājs Jānis Zvaigzne
SIA Stellum dibinātājs un vadītājs
Jānis Zvaigzne
Nākot no 10 bērnu ģimenes, man jau kopš bērnības vienmēr bijis sapnis paša spēkiem sasniegt lielas lietas. Tagad, kad esmu kļuvis par sertificētu būvinženieri un uzņēmuma vadītāju, ir sajūta, ka mērķi esmu sasniedzis.

Lasīt vairāk

Nākot no 10 bērnu ģimenes, man jau kopš bērnības vienmēr bijis sapnis paša spēkiem sasniegt lielas lietas. Tagad, kad esmu kļuvis par sertificētu būvinženieri un uzņēmuma vadītāju, ir sajūta, ka mērķi esmu sasniedzis.

Lasīt vairāk

Es uzskatu, ka nevari būt skolotājs, ja nekad neesi bijis izcils skolnieks. Būvniecībā ir tieši tāpat. Ja vēlies būt labs būvinženieris, tad nepieciešams cītīgi izglītoties un saprast būvniecības procesu jau no paša sākuma, turot lāpstu rokā.

Aizrautība pret būvniecību man radās jau 14 gadu vecumā, kad pa vasarām bija nepieciešams strādāt celtniecībā finansiālu apsvērumu dēļ. Kopš tā laika man bija tikai viens karjeras virziens.

Augstskolā jau 1. kursā sāku strādāt savā nozarē, bet nu jau kā speciālists. Tas vēl vairāk deva motivāciju pilnveidoties būvniecībā un maksimāli efektīvi izmantot savu laiku un finansiālos resursus izglītībai. Ar izcilību beidzu universitāti, kļuvu par būvinženieri un tagad esmu ieguvis arī maģistra grādu uzņēmējdarbībā. Aktīvi strādājot 12 gadus būvniecības nozarē dažādos amatos, esmu atradis savu dzīves misiju “palīdzēt ar ierobežotiem resursiem sasniegt maksimāli kvalitatīvu būves rezultātu”.

Būvniecība ir man sirds lieta jau no bērnības, bet, lai dzīvē kaut ko sasniegtu, vienmēr nepieciešams maksimāli efektīvi izmantot savus finansiālos līdzekļus. Šī iemesla dēļ 2023. gada 31. janvārī tika dibināts SIA Stellum. Uzņēmums sniedz būvniecības pakalpojumus saistībā ar būvekonomiku un būvniecības tehnoloģiju, palīdzot privātpersonām un juridiskām personām attīstīt savus nekustamos īpašumus. SIA Stellum komanda ir nozares entuziasti un ar augstu atbildības sajūtu pret savu darbu.

Misija - 

Palīdzēt ar ierobežotiem resursiem sasniegt maksimāli kvalitatīvu būves rezultātu.

Pakalpojumi

Projektu vadība

Uzticamība. Pārstāvēsim no būves idejas līdz rezultātam. Iegūsti kvalitatatīvu rezultātu, ieekonomē finanses un laiku par 80%.

Būvuzraudzība

Profesionalitāte. Būvniecības procesa kontrole un garantija, lai nodrošinātu godīgu būvniecību un iegūtu kvalitatīvu rezultātu.

Būvju tehniskā apsekošana

Drošība. Būvju un tās konstrukciju novērtēšana, lai pārliecinātos par ēkas stāvokli un drošumu.

Tāmju sastādīšana

Precizitāte. Būvniecības tāmju sastādīšana un tāmju pārbaude. Uzraudzīsim, lai būves izmaksas ir patiesas un bez sadārdzinājuma.

Nekustamā īpašuma apsekošana

Palīdzība. Sniedzam būvinženiera konsultācijas visos ēkas dzīves cikla posmos. Specializējoties uz nekusmā īpašuma apsekošanu pirms iegādes, lai identificētu ēkas bojājumus un trūkumus.

Kādēļ izvēlēties mūs?

Mēs palīdzēsim realizēt Tavu ieceri un būsim Tavu interešu aizstāvis visās celtniecības jomās.

Sertificēts būvuzņēmums

Mūsu uzņēmums ir īpašs tieši pateicoties saviem darbiniekiem, kas ne tikai ir sertificēti būvinženieri, bet arī cilvēki ar sevišķi augstu atbildības sajūtu. Kopā mēs visi veidojam sertificētu būvuzņēmumu SIA Stellum, kura misija ir klientam palīdzēt ar ierobežotiem resursiem sasniegt maksimāli kvalitatīvu būves rezultātu.

Zināšanas un pieredze

Mūsu uzņēmuma darbinieki izceļas ar plašu zināšanu bāzi, vairāku gadu pieredzi un augstu atbildības sajūtu. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams tehniskās apsekošanas atzinums, tāmes sastādīšana, nekustamā īpašuma apsekošana vai sertificēta būveksperta konsultācija, SIA Stellum garantē profesionalitāti un precīzu rezultātu.

Sertificēti speciālisti

SIA Stellum apvienojis savā komandā labākos būvuzraugus, tāmētājus un būvekspertus. Ar savām konsultācijām Jums palīdzēsim jebkurā no būvniecības, renovācijas vai remonta etapiem. Mūsu sertificētie speciālisti gatavi atbalstīt Jūsu ieceri ar konstruktīviem padomiem un ierosinājumiem.

Darba kvalitāte

SIA Stellum komanda savā darbā lielu uzsvaru liek tieši uz kvalitāti un klienta vajadzību izprašanu. Būvižneniera pakalpojumi vienmēr notiek saskaņā ar būvniecības likuma pamatnostādnēm, kas garantē klientam vēlamo rezultātu. Kvalitatīvs sadarbības iznākums ir mūsu uzņēmuma viens no galvenajiem mērķiem, tāpēc darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai ar saviem padomiem Jums palīdzētu jebkurā no nepieciešamajiem būvniecības procesiem.
8
GADU PIEREDZE
82
PABEIGTI PROJEKTI
1
APBALVOJUMI
109
apmierināti klienti

Kļūstot par sadarbības partneri, būvniecības laikā Tu:

Iegūsi uzticama un zinoša speciālista atbalstu
Izvairīsies no kļūdām un neparedzētām izmaksām
Iegūsi sirdsmieru par savlaicīgi un kvalitatīvi paveiktu darbu

Ko par mums saka klienti?

Atsauksmes

stellum-būvinženiera pakalpojums
Eugene
Būvju tehniskā apsekošana
Jānis Zvaigzne teicami izpildīja uzdotus darbus.Mēs, daudzīvokļu mājas Dārzu ielā 8, Vangažos esam pateicīgi par kvalitatīvi un operatīvi izpildīto pasūtījumu. Jānis bija viens no pirmajiem, kurš piedāvāja savus pakalpojumus 2023.gada decembrī interneta vietnē GetaPro un bija gatavs braukt uz objekta apsekošanu jau nākamajā dienā.Noslēdzot līgumu, Jānis uzmanīgi iepazīstinājās ar esošu dokumentāciju, veica objekta vizuālo apskati no pamatiem līdz jumtam izmantojot instrumentālus līdzekļus (drons, mērierīces, …), uzklausīja pasūtītāja vēlmes un bažas. Uzreiz minēja par iespējamiem problēmu risināšanas variantiem un ieteica visoptimālāko, lai ietaupītu pasūtītāja resursus. Pēc nedēļas tehniskās apsekošanas akts bija gatavs ar reālajām rekomendācijām, par ko mēs esam pateicīgi. Esam ļoti apmierināti ar sadarbību un droši varam rekomendēt Jāni kā augstās klases speciālistu. Paldies tev, Jāni un vēlam tev panākumus!
stellum-būvinženiera pakalpojums
Kaspars
Nekustampā īpašuma apsekošana
Jānim apskatot nekustamo īpašumu, tika atklātas būtiskas problēmas ar jumta segumu, kas ļāva samazināt galējo pirkuma summu.
stellum-būvinženiera pakalpojums
Filips
Būvju tehniskā apsekošana
Jānis ir zinošs eksperts savā darba jomā. Ieradās uz objektu laicīgi, veica detalizētu objekta apsekošanu, veica papildus darbus ar saviem instrumentiem un darba rīkiem. Patīkama komunikācija, ātri un operatīvi veikts darbs. Punktuāls. Darbs izdarīts norunātajos termiņos. Nodrošināts arī apjomīgs atzinums un detalizēta remontdarbu tāme. Šie dokumenti atvieglos turpmāko lēmumu pieņemšanu un nodrošinās iespēju ieekonomēt līdzekļus, kā arī kvalitatīvāk veikt būvniecības darbus.
stellum-būvinženiera pakalpojums
Aleksandrs
Nekustampā īpašuma apsekošana
Результатом приемки квартиры доволен, Янис помог выявить несколько недостатков, которые застройщик согласился устранить по гарантии.
stellum-būvinženiera pakalpojums
Mārcis Ivonovs, privātmājas īpašnieks
Būvuzraudzība
Uzņēmums palīdzēja mājas būvuzraudzībā, kas man radīja drošības sajūtu par ieguldītajiem līdzekļiem un mājas kvalitāti.
stellum-būvinženiera pakalpojums
Osvalds Prauliņš, privātmājas īpašnieks
Būvuzraudzība
Es esmu ļoti apmierināts ar būvuzraudzības pakalpojumiem, ko saņēmu no uzņēmuma “Stellum”.  Būvuzraudzības speciālists bija ļoti profesionāls un zinošs, viņš palīdzēja nodrošināt, ka būvdarbi tiek veikti kvalitatīvi un savlaicīgi. Es iesaku šo uzņēmu ikvienam, kurš plāno veikt būvniecības darbus.
stellum-būvinženiera pakalpojums
Ainārs Zemītis “SIA “Sagitus”
Projektu vadība
Esam ļoti apmierināti ar projekta gala rezultātu. Visi līgumā minētie punkti tika izpildīti. Ar SIA “Stellum” speciālistu palīdzību laicīgi tika novērstas vairākas kļūdas projektā, kas parādīja uzņēmuma profesionalitāti. Viennozīmīgi sadarbosimies atkārtoti.
stellum-būvindžinieristellum-būvindžinieriscp-logo-new

PAR MUMS

KONTAKTI

SADAĻAS

SIA Stellum ir specializējies būvinženiera pakalpojumos, lai nodrošinātu augsti precīzu būvniecības procesu gan juridiskām personām, gan privātpersonām.
Mūsu komanda strādā, lai sniegtu profesionālu atbalstu un nodrošinātu precizitāti jūsu būvniecības projektam.
Uzzināt vairāk
Pr - Pk
08:00 - 18:00
Se - Sv
Brīvdienas
Seko mums:
STELLUM SIA 2024. VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS.
arrow-right