Tāmēšanas pakalpojumi

Sadarbība

STELLUM speciālisti piedāvā tāmēšanas pakalpojumus gan juridiskajām personām, gan privātpersonām .  Mūsu eksperti sniedz profesionālu atbalstu, veidojot dažāda veida būvniecības tāmes . Neatkarīgi no projekta lieluma vai sarežģītības, mēs esam gatavi izstrādāt precīzas un saskaņotas būvniecības tāmes, lai nodrošinātu veiksmīgu projekta realizāciju. Tāmēšanas pakalpojumi tiek veikti atbilstoši LBN 501-17 “Būvizmaksu noteikšanas kārtībai”.
Tāmju sasttādīšana
No precizitātes līdz izcilam rezultātam.

MŪSU MĒRĶIS IR NODROŠINĀT PRECĪZU PĀRSKATU PAR BŪVES PATIESAJĀM IZMAKSĀM

MŪSU MĒRĶIS IR NODROŠINĀT PRECĪZU PĀRSKATU PAR BŪVES PATIESAJĀM IZMAKSĀM

Tāmes sastādīšana juridiskām personām

Mūsu profesionāļi palīdzes sastādīt ekonomiskās daļas dažādiem būvniecības konkursiem. Tāmes  sastādīšana tiek veikta abilstoši iepirkumu sistēmām un projekta prasībām, kā arī pasūtītāja interesēm. 

STELLUM ir savā komandā pulcējis vairākus sertificētus speciālistus, kuri ir gatavi iesaistīties un sekmīgi veikt tāmēšanas pakalpojumus. Mūsu ekspertu zināšanas un prasmes aptver dažādas jomas – AR, BK, EL, UKT, LKT, UATS, ESS un citas sadaļas. 

Mūsu ekspertu komanda uzņemas pilnu atbildību par tāmju izstrādi, nodrošinot precizitāti un ņemot vērā aktuālo tirgus situāciju. Mūsu profesionāļi ir informēti par tirgus cenām un jaunākajām būvniecības tehnoloģijām.

Tāmes sastādīšana  privātpersonām

 • Izstrādājam kontroltāmes dažādiem būvprojektiem, pārbūvēm, renovācijām un jaunbūvēm, lai sniegtu pārskatu par patiesajām būves izmaksām.
 • Mūsu uzņēmums specializējas tāmju izstrādēs bankām klientiem, kuri plāno saņemt naudas aizdevumu mājas būvniecībai vai remontdarbiem.
 • Pēc ēkas negadījumiem piedāvājam tāmēšanas pakalpojumus izstrādājot tāmes apdrošināšanas uzņēmumiem. Mūsu eksperti rūpīgi izvērtēs notikušo negadījumu un sagatavos detalizētu tāmi.
 • Būvniecības laikā esam gatavi veikt būvuzraudzību tāmei, būvniecības procesiem un finasējuma apguves uzraudzību, nesot atbildību par tāmes kontroli, ko pieprasa banka.

  • Būvdarbu gaitas kontrole (būvniecības tehnoloģijas ievērošana un kvalitātes kontrole).
  • Darba veicēja tāmes kontrole.
  • Atskaites izstrāde kreditējošajām iestādēm.
  • Tāmes sastādīšana

Būvuzraudzība - būvniecības procesa kontrole, lai nodrošinātu godīgu būvniecību un iegūtu kvalitatīvu rezultātu.

Sadarbojamies ar kredītiestādēm

stellum būvinženiera pakalpojums-seb-bankastellum būvinženiera pakalpojums-Luminor_logostellum būvinženiera pakalpojums-swed-banka

Izpildes termiņš un izmaksas

Tāmēšanas pakalpojumi parasti prasa no 3 līdz 8 darba dienām, taču ir jāņem vērā, ka izstrādes laiks var atšķirties atkarībā no konkrētā projekta apjoma. Tādējādi, ja projekts ir lielāks vai sarežģītāks, tāmes izstrāde var prasīt papildus laiku. Mūsu mērķis ir nodrošināt, ka tāme tiek rūpīgi izstrādāta, ņemot vērā visus nepieciešamos faktorus, lai sniegtu pilnīgu un precīzu informāciju klientam vai sadarbības partnerim.

Tāmes sastādīsana un tāmes sastādīsanas izmaksas  ir atkarīgas no apjoma un sarežģītības

Tāmes sastādīšanas izmaksas

Privātmāju projektiem €250 – €600
Telpu remontdarbiem €100 – €600
Teritoriju labiekārtošanai €100 – €600
Ēku rekonstrukcijām, pārbūvēm un renovāciju projektiem €250 – €3000
Jaunbūves projektiem – birojiem, publiskām ēkām, noliktavām €200 – €2500
Ceļa būves projektiem €100 – €2000
Objekta apsekošana pirms tāmju sastādīšanas (pēc nepieciešamības un attāluma) €50 – €250
Darba kalendārā grafika izstrāde €30 – €300
Finanšu plūsmas grafiku izstrāde €30 – €300
Tāmes izmaksas ir norādīta bez PVN. Jāņem vērā, ka tāmes sastādīšanas izmaksas ir norādītas aptuvenās un ir atkarīgas no apjoma un sarežģītības. Lai vienotos par precīzām tāmes izmaksām, nepieciešams ar mums sazināties. 

Stellum misija - Palīdzēt ar ierobežotiem finasiālajiem līdzeķliem sasniegt maksimāli kvalitatīvu būves rezultātu.

Ķersimies pie darba, lai sasniegtu izvirzītos mērķus.

PAR MUMS

KONTAKTI

SADAĻAS

SIA Stellum ir specializējies būvinženiera pakalpojumos, lai nodrošinātu augsti precīzu būvniecības procesu gan juridiskām personām, gan privātpersonām.
Mūsu komanda strādā, lai sniegtu profesionālu atbalstu un nodrošinātu precizitāti jūsu būvniecības projektam.
Uzzināt vairāk
Pr - Pk
08:00 - 18:00
Se - Sv
Brīvdienas
Seko mums:
STELLUM SIA 2024. VISAS TIESĪBAS AIZSARGĀTAS.
arrow-right